Мъжка мода пролет-лято 2014: Новите момчета на Gucci

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.
Той е енергичен, млад, устремен. Той е пътешественик, спортист и конте едновременно. Той търси небрежна елегантност, многофункционалност и простота. Именно на този нов вълнуващ герой Фрида Джанини посвещава пролетно-летните си творения за италианската модна къща Gucci.
Спорт в комбинация с изискана елегантност – това е внушението, което носи новия гардероб на марката. Изпълнен с водоустойчиви материи, свободни кройки, модифицирани за градската среда спортни клинове, той подготвя мъжа за динамично, изпълнено с добро настроение и нови преживявания ежедневие.
Представените кройки са изчистени, обагрени в галещи окото цветове, преливащи от приглушено синьо и сиво, през бежово, бяло и каки, към слънчево жълто и млечен корал. Голяма част от модели са разнообразени с разноцветни флорални мотиви. Всичко това е допълнено от едноцветни, напълно изчистени раници и пътни чанти.
26-06-2013
Автор : Недялко Неделчев
Снимки : Press