От Раф с обич за Mr. Porter: Флорални мотиви и класически кройки
Звездата на Christian Dior – младият дизайнер Раф Симънс – е част от нов вълнуващ моден проект. Този път той е посветен специално на мъжката мода - една от любимите теми на белгиеца - и е реализиран съвместно с луксозния онлайн бутик за мъжки облекла Mrporter.com.
Цялостна капсулна колекция стилни облекла за мъжкия гардероб – това е изненадата на Симънс за неговите почитатели. Тя ще бъде достъпна онлайн от 28-ми май и ще предлага пълна гама тениски, ризи, сака, къси и дълги панталони в типичния за дизайнера стил. Предложените в колекцията класически кройки и изчистени силуети са разнообразени от деликатни флорални принтове – разноцветни и много специфични. Оказва се, че това е всичко, което е необходимо, за да бъде мъжката визия забележително индивидуална.
Само дни преди официалния старт на колекцията I-D Magazine представи и първи кадри с моделите на Раф Симънс, заснети от фотографа Джеф Хан в стилна фотосесия.
23-05-2013
Автор : Недялко Неделчев
Снимки : I-D Magazine